Úvodní stránka » Naše sbírky

CO JSME JIŽ NASBÍRALI

Zde naleznete ukázky části již zpracovaných a digitalizovaných sbírek od našich dárců či zapůjčovatelů. Soubory ještě nejsou úplné a my je budeme postupně doplňovat a upravovat, aby bylo zřejmé, co jsme již od Vás, našich přispěvatelů, obdrželi. Tak bude současně i jasné, co nám chybí. Budeme rádi, když nám zašlete Vaše typy a postřehy k vytvoření sbírkového fondu na téma tramping. Naše adresa viz kontakt. Galerie jednotlivých příspěvků zobrazíte kliknutím na konkrétní obrázek přispěvatele, popř. na číslo pod obrázkem. 


PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem, kteří do dnešního dne přispěli do vznikajícího fondu Trampského muzea, ať už darem nebo zápůjčkou. 

Některé předměty se již staly exponáty v trampské vitríně v památníku na Vítkově, kde reprezentují tramping v expozicái Křižovatky české a československé státnosti. Přispěli nám k tomu kamarádi Jura Cancák, Béďa Šedivka, Pekelník, Paddy, Mexičan a Pedro.


DALŠÍ SBÍRKOTVORNÁ ČINNOST

Další příspěvky čekají na digitalizaci, tj. odborné zpracování formou fotografování, skenování, měření, popisování atd. Takto opatřené sbírkové předměty odcestují do depozitářů Národního muzea v Terezíně. Tady budou čekat připraveny na putovní výstavu, kterou ve spolupráci s Oddělením novodobých dějin NM chystáme.
VÝSTAVNÍ MÍSTNOSTI JEDNOTLIVÝCH DÁRCŮ


ADAM_090923    

BALIK_100722    

BIBIN_121012     

BILY_PEDRO_110118